1.Vispārējie noteikumi un nosacījumi

1.1.   Līgums tiek slēgts starp SIA “Paulo Flora”, reģ.Nr. 40203343789, juridiskā adrese: Māras iela 1 – 34, Jelgava, LV-3001, Latvija (turpmāk tekstā Paulo Flora) un Pircēju (turpmāk tekstā Pircējs), kurš veic pasūtījumu ZiediJelgava interneta veikalā, kas atrodas interneta adresē www.ziedijelgava.lv (turpmāk tekstā – Ziedu veikals).

1.2.   Šajā līgumā ietverti pienākumi ir obligāti un tās pārkāpšana var veidot pamatu distances līguma izbeigšanai.

1.3.   Ziedu veikala darbību nodrošina un uztur Paulo Flora.

1.4.   Veicot pasūtījumu Ziedu veikalā, Pircējs apstiprina, ka ir iepazinies ar Ziedu veikala Privātuma politiku un Noteikumiem, kas pieejami interneta adresē 

https:// ziedijelgava.lv/privatuma_politika/ un https://ziedijelgava.lv/noteikumi-un-nosacijumi/, sapratis un piekrīt tam. 

1.5.   Pircējam ir tiesības saņemt Paulo Flora veikalā piedāvātās preces un pakalpojumus pēc tam, kad Pircējs ir veicis attiecīgā pakalpojuma vai preces priekšapmaksu. Katras attiecīgās preces un pakalpojuma apraksts un cena ir norādīta preču katalogā pie katras preces. Visas cenas ir norādītas ar normatīvajos aktos paredzētajiem nodokļiem un nodevām.

1.6.   Ja pasūtītie ziedi neatrodas veikalā un, ja ar pasūtītāju nav izdevies sazināties, ziedi tiek aizstāti ar līdzvērtīgiem, nezaudējot pasūtījuma summu.

1.7.   Ziedu šķirņu daudzveidības dēļ, preces izskats un lielums var atšķirties no attēlā redzamā.

1.8.   Paulo Flora var mainīt ziedu veidu un daudzumu atkarībā no sezonas, kā arī no to pieejamības noliktavā un citiem faktoriem. Pasūtījuma galīgais izpildījums var atšķirties no galerijas fotogrāfijām. Visas ziedu kompozīcijas Paulo Flora floristi veido tikai no svaigiem ziediem un dara visu, lai Pircējam iepatikusies kompozīcija maksimāli atbilstu sniegtajam paraugam fotogalerijā.

1.9.   Cenas interneta veikalā norādītas ar Latvijā spēkā esošo pievienotās vērtības nodokli. Preces cenā nav iekļauta preces piegādes izmaksas.

1.10.   Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci vai pakalpojumu, izvēloties vienu no Ziedu veikalā piedāvātajiem attālināto maksājumu veidiem – ar karti, banklink, vai ar pārskaitījumu (pārskaitījuma gadījumā, saņemot e-pastā priekšapmaksas rēķinu). Pircējs tiks informēts par veiksmīgu apmaksu, saņemot e-pastā darījuma apstiprinājumu un rēķinu.

1.11.   Ziedu piegādes pasūtījumu iespējams veikt arī telefoniski, zvanot uz telefona numuru +371 26050908, šajā gadījumā uz klienta norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts priekšapmaksas rēķins.

1.12.   Preču un/vai pakalpojumu apmaksas veikšana nozīmē pakalpojuma pasūtīšanas faktu un Pircēja neatsaucamu piekrišanu Distances līgumam.

1.13.   Pēc pasūtījuma apmaksas Pircējs ir noslēdzis līgumu ar Paulo Flora, kas nosaka abpusējas saistības un pienākumus.

1.14.   Paulo Flora ir tiesības vienpusēji anulēt pasūtījumu un atgriezt Pircējam pilnu pasūtījuma maksu, ja no Paulo Flora neatkarīgu apstākļu dēļ pasūtījuma izpilde nav iespējama.

1.15.   Interneta veikals un tā pārvalde Paulo Flora ir publiski pieejama interneta vietne, kas paredzēta ziedu, dāvanu un citu preču un pakalpojumu iegādei internetā. Ziedu veikals ir pieejams interneta adresē www.ziedijelgava.lv Vietnes Pārvaldnieks un izpildītājs ir SIA “Paulo Flora”. Vietnes saturs ir Paulo Flora intelektuālais īpašums, tā kopēšana, pavairošana un pārpublicēšana bez Paulo Flora rakstiskas atļaujas ir aizliegta.

1.16.   Paulo Flora var vienpusēji veikt izmaiņas šajā distances līgumā.

2.Piegādes noteikumi

2.1. Minimālā ziedu pasūtījuma summa ir 15.00 EUR.

2.2. Paulo Flora nodrošina ziedu un citu preču piegādi Jelgavā un tās raj. 6 dienas nedēļā (P-Se 8:00-19:00) 

2.3. Ziedu piegādes laiks  3h no pasūtījuma pieņemšanas. ( veikala darba laikā)

Piegādes laiks var mainīties atkarībā no situācijas uz ceļiem, sastrēgumiem,satiksmes organizācijas ierobežojumiem, laikapstākļiem, kā arī no floristu noslogotības.

2.4.   Ziedu piegādes izmaksas Jelgavā un tās rajonos:

Jelgava  2.00 Euro

Jelgavas raj. pēc cenrāža

1-4km 2,00 EUR

4-7km 4,00 EUR

7-12km 6,00 EUR

12-18km 7,00 EUR

18-25km 8,00 EUR

*Šīs ir tikai aptuvenas cenas. Precīzas  piegādes cenas tiek norādītas,veicot pasūtījumu – ievadot piegādes adresi.

  • Pasūtījumu izņemšana veikalā – BEZMAKSAS.

2.5.   Iespējamie piegādes laiki un dienas, atbilstoši saņēmēja dzīves vietas teritorijas iedalījumam, parādīsies automātiski Ziedu veikala piegādes sistēmā, veicot pasūtījumu.

2.6.   Ziedu un preču piegāde tiek veikta uz mājām, dzīvokļiem, birojiem, slimnīcām, dzemdību namiem un uz jebkuru Pircēja norādīto vietu.

2.7.  Pasūtījuma piegādes maksa ir jāmaksā atkārtoti sekojošos gadījumos:

-Ja saņēmējs neatrodas pasūtītāja norādītajā adresē un pasūtījuma piegāde ir jāpārceļ uz citu piegādes adresi.

-.Ja saņēmējs neatrodas pasūtītāja norādītajā adresē norādītajā laikā un pasūtījuma piegāde ir jāpārceļ uz citu piegādes laiku.

Ja vēlaties nosūtīt ziedus 14. februārī, 8. martā vai Māmiņdienā, ziedus jāpasūta vismaz 3 dienas iepriekš, pretējā gadījumā ziedi var tikt piegādāti nākamajā dienā pēc svētkiem.
Vēršam Jūsu uzmanību, ka nespējam garantēt piegādes laikus 14. februārī un 8.martā, tādēļ šajos datumos piegādes laikam ir tikai orientējoša nozīme rīts.

3.Atteikuma politika un tiesības mainīt vai atcelt pasūtījumu

3.1.   Pircējam ir tiesības 14 dienu laikā no preces saņemšanas dienas, nesniedzot skaidrojumus par atteikuma iemeslu, atdot preci atpakaļ Paulo Flora veikalam Driksas iela 13, Jelgava LV-3001. 

3.2.   Atgriežot preces, tām ir jābūt bez jebkādiem bojājumiem, oriģinālajā iepakojumā, neatvērtām, nedrīkst būt lietota. Preci ar derīguma termiņu jāatgriež 1 dienas laikā. Ja klients nevar nodrošināt šīs prasības, Paulo Flora patur tiesības klientam neizmaksāt naudu par atgrieztajām precēm.

3.3.   Atteikuma tiesību izmantošana un preču atpakaļatdošana notiek saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu un Ministru kabineta 2014. gada 20 maija noteikumiem Nr. 255 “Noteikumi par distances līgumu”. 

3.4.   Atteikuma vēstules veidlapu Paulo Flora nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma. Pircējam atteikuma vēstule ir jāsūta uz info@ziedijelgava.lv 

3.5.   Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Ziedu veikalam, sedz Pircējs. 

3.6.   Preču atpakaļatdošanas tiesības netiek attiecinātas uz grieztajiem ziediem, ziedu pušķiem, ziedu kompozīcijām, telpaugiem un hēlija baloniem. (MK noteikumi Nr. 255, 22.4. p.). Kā arī Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja: pasūtīta prece ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas; Paulo Flora preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma; Pircējs ir atvēris preces iepakojumu.

3.7.   Ja saņēmējam ir jebkādās pretenzijas pret ziedu pušķa kvalitāti, saņēmējam ir tiesības ziedu pušķi nepieņemt un uzreiz atdot to kurjeram, par šo situāciju nekavējoties paziņojot pa tālruni +371 26050908 vai sūtot e-pastu uz info@ziedijelgava.lv, pēc kā situācija tālāk tiek izskatīta individuāli.

3.8.   Ja saņēmējs ir ziedu pušķi pieņēmis no kurjera, pretenzijas par ziedu pušķa kvalitāti netiek pieņemtas.

3.9.   Paulo Flora neatbild par ziedu saglabāšanos pircēja mājās, jo nevar kontrolēt apstākļus, kādos tie atrodas. Ziedi ir dzīva prece un nav iespējams paredzēt, kā tie uzvedīsies tādos vai citādos apstākļos, šī iemesla dēļ Latvijā pastāv LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 207 15.3 (nav atgriežami: griezti ziedi, pušķi, ziedu kompozīcijas un istabas augi).

3.10.   Paulo Flora patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

3.11.   Nauda par ziedu iegādi internetā netiek atgriezta, ja ziedu piegāde nav notikusi pasūtītāja vai saņēmēja vainas dēļ, piemēram, norādīta nepareiza adrese vai ziedu saņēmējs norādītajā adresē nav sastopams un sazvanāms, un citu iemeslu dēļ. Ziedus var saņemt divu dienu laikā Paulo Flora veikalā.

3.12.   Nauda par atgrieztu preci tiks atgriezta uz to pašu kartes, bankas vai PayPal kontu, no kurienes tika veikta apmaksa ne vēlāk kā 7 dienu laikā no preces saņemšanas Ziedu veikalā. 

3.13.   Sava pasūtījuma datumu vai citu informāciju var mainīt vai pasūtījumu var atcelt ne vēlāk kā 48 stundas pirms piegādes datuma. Vēlāk tas jau būs nodots izpildei un mainīt vai atcelt to vairs nebūs iespējams. Tādu svētku laikā kā piem. Ziemassvētki, Svētā Valentīna diena, Mātes diena, 8.marts Paulo Flora saņem ļoti daudz pasūtījumus, tāpēc, pasūtījumu var mainīt vai atsaukt ne vēlāk kā 5 darba dienas pirms piegādes datuma.

3.14.   Izņēmuma gadījumā ārpus augstāk minētajiem nosacījumiem pasūtījumu ir iespējams mainīt vai atcelt tikai savstarpēji vienojoties, ja vēl nav iesākta pasūtījuma izpilde. Piemēram, pasūtījumā nepieciešamie ziedi vēl nav sagādāti vai nav sākta to apstrāde saskaņā ar jūsu pasūtījuma specifikāciju. Šajā gadījumā jāzvana pa tālruni +371 26050908 vai jāraksta uz e-pastu info@ziediejlgava.lv. Menedžeris pārbaudīs pasūtījuma izpildes statusu un iespēju gadījumā to mainīs vai atcels. 

3.15.   Pasūtījuma atcelšanas gadījumā nauda tiks atgriezta uz to pašu kartes, bankas vai PayPal kontu, no kurienes tika veikta apmaksa ne vēlāk kā 7 dienu laikā. Šajā izņēmumu gadījumā ārpus augstāk minētajiem termiņiem Paulo Flora nav pienākums mainīt vai atcelt pasūtījumu. 

3.16.   Visas sūdzības tiek pieņemtas un izskatītas LR likumdošanā noteiktajos termiņos.  

4.Konfidencialitāte un datu apstrāde

4.1.   Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Paulo Flora varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR tiesību normu prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

4.2.   Paulo Flora garantē saņemto personas datu apstrādi, uzglabāšanu un neizpaušanu trešajām personām atbilstoši Latvijas Republikas likumos un tiesiskajos aktos noteiktajām prasībām. Pasūtījumu pieņemšanas brīdī saņemtās apmeklētāju un pircēju e-pasta adreses, telefonu numuri, pasta adreses tiks izmantotas tikai un vienīgi saziņai ar preču un/vai pakalpojumu pasūtītāju un to saņēmēju, un pasūtījuma kvalitatīvai izpildei.

4.3.   Apstiprinot https://ziedijelgava.lv/noteikumi-un-nosacijumi/, lietošanas noteikumus, lietotājs piekrīt saņemt aktuālo informāciju un jaunumus par īpašajiem piedāvājumiem.

5.Nepārvaramā vara

Paulo Flora nav atbildīga par līguma saistību neizpildi, ja neizpildes cēlonis ir nepārvaramas varas apstākļu darbība. Pie nepārvaramas varas (force majeure) vai ārkārtēja rakstura apstākļiem pieskaitāmi: stihiskas nelaimes, laikapstākļu brīdinājums sākot no oranžā līmeņa, avārijas, katastrofas, epidēmijas, kara darbības, streiki, iekšējie nemieri, blokādes, varas un pārvaldes institūciju rīcība, normatīvo aktu, kas būtiski ierobežo un aizskar Paulo Flora tiesības un ietekmē uzņemtās saistības, pieņemšana un stāšanās spēkā, kā arī jebkāda neparedzama ārkārtas situācija vai notikums, kas ir ārpus Paulo Floras kontroles un nav radies to kļūdas vai nevērīgas rīcības rezultātā un no kuriem nav bijis iespējams izvairīties, veicot pienācīgus piesardzības pasākumus.

6.Strīdi un pretenzijas

Visi strīdi un pretenzijas tiek risinātas savstarpēju pārrunu ceļā ne vēlāk kā 10 (desmit) dienu laikā no pretenzijas saņemšanas dienas. Pretenzija ir jāiesniedz rakstveidā, sūtot uz e-pasta adresi info@ziediejlgava.lv. Ja strīdu neizdodas atrisināt pārrunu ceļā, tas risināms Latvijas Republikas tiesā likumos un tiesiskajos aktos noteiktajā kārtībā.